Image Blog

Nemiga – visi esamę tai patyrę ir puikiai žinome tą jausmą, kuomet ryte atsikėlus jaučiamės lyg būtumę naktį praleidę mūšio lauke. Rytas tampa tikra kančia, o darbe ar moksluose tik ir laukiame tos akimirkos kuomet galėsime galvą smeigti į pagalvę ir suglausti akis bent porai valandų, kurias praleidome naktį, skaičiuodami avis. Galbūt kažkam tai tapo rutina, kuomet už bemiegę naktį yra atsigriebiamą nusnaudus grįžus iš darbo. Tačiau kiek iš mūsų ištikrūjų turi laiko, kad galėtų snūstelti keletą valandų dienos metu? Vienetai.

Geriausias būdas pamiršti nemigą - Levandų eterinis aliejus

Taigi, kaip kovoti su nemiga ir nebeieškoti laisvos minutėlės nusnausti?

Geriausias būdas pamiršti nemigą - Levandų eterinis aliejus

Vienas geriausių būdų – aromaterapija eteriniais aliejais. Tai yra holistinis gydymas, kurio metu naudojami natūralių augalų ekstraktai, padedantys žmogaus kūnui pilnai funkcionuoti. Nuo šiol nebereikia bėgti į vaistinę ir pirkti maišus tablečių, kurios atneša daugiau žalos nei naudos. Norint pasijusti, kaip kūdikiui, besimėgaujančiam saldžiu miegu, puikiai tinka levandų eterinis aliejus. Levandos yra ypatingos tuo, kad tai yra pats universaliausias eterinis aliejus visame pasaulyje (Beje ir pats populiariausias!). Šis aliejus pasižymi raminančiomis savybėmis, padeda kovoti su stresu ir nerimu, o svarbiausia – padeda mėgautis saldžiu miegu, kurio mums taip trūksta.

Skamba per daug gerai? Šis aliejus ir yra per daug geras, kad jo neturėtume savo eterinių aliejų kolekcijoje. O naudojimas iš ties paprastas: Jums tereikia įpilti šiek tiek vandens į Jūsų eterinių aliejų difuzorių, įlašinti kelis lašus levandų eterinio aliejaus, įjungti difuzorių ir mėgautis skleidžiamais aromatais ir pasinerti į saldaus miego sapną.