Namų kvapas (Parfumas) - Melograno, 200ml

49,99 €
Namų kvapas (parfumas) su rankų darbo beržiniu rožės žiedo formos difuzoriumi.

Melograno

Intensyvus apelsinų kvapas susimaišo su subtiliu persiku, bei gaiviu melionu. Kvapas primena saulėtą Sicilijos kraštovaizdį, pripildytą saldžiomis vaisinėmis natomis, praturtintomis granato ir vanilės pagrindu bei stipriu kedro akcentu.

Viršutinės natos: granatas, greipfrutas, jūrinės ir žolinės natos.
Vidurinės natos: jazminas, kokosas, gardenia, aštrios natos.
Bazė: medis, vanilė.


Talpa - 200ml.
Kilmės šalis - Italija
  • H36

Kvapų difuzorius interjerui su natūralia beržine rože, sukuriantis ilgalaikį, prabangų kvapą. Rožė palaipsniui absorbuoja esenciją, esančią talpoje. Norint paspartint kvapo plitimą patalpoje - sušlapinkite rožę su pipete.

 

 

Įspėjimas: Pavojaus požymiai: H319: Sunkus akių dirginimas; H317: Gali sukelti alerginę odos reakciją; H412: Kenksmingas vandens organizmams ir sukelia ilgalaikius padarinius. Atsargumo frazės: P101: Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produktą arba jo etiketę; P102: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje; P103: Perskaitykite instrukciją prieš vartojimą; P273: Neišpilkite į aplinką.; P302+P352: Patekus ant odos: Kruopščiai nuskalaukite su vandeniu/..; P305+P351+P338: Atsitiktinai patekus į akis: kruopščiai praplauti. Išsiimkite bet kokius kontaktinius lęšius, toliau plaukite akis; P333+P313: Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją; P337+P313: Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją; P501: Turinį/ talpyklą išmeskite laikydamiesi galiojančių atliekų tvarkymo įstatymų.

H36

Specifinė nuoroda