Skalbinių kvepalai - Soffio Di Provenza, 400ml

21,99 €

Koncentruoti skalbinių kvepalai, kurie suteikia drabužiams nuolatinį ir ilgalaikį kvapą.

Soffio Di Provenza

Bergamočių ir levandų natos kartu su purpurinėmis gėlėmis skleidžia gaivų vasaros kvapą, kurį lydi medienos natos ir beveik duriantys pačiulių bei sodinės briedragės kvapai su švelniu smilkalų pagrindu.

Be konservantų.
Talpa – 400ml.
Kilmės šalis - Italija

  • BU26

Rekomenduojamas naudojimas:Pasirinktus skalbinių kvepalus įpilkite į dozatorių (buteliuko kamštelį). Tuomet dozatoriuje esantį produktą perpilkite į Jūsų skalbimo mašinoje esančią minkštiklio talpyklą. Rekomenduojamas skalbinių kvepalų kiekis vienam skalbimui yra 1-2 dozatoriai, priklausomai nuo skalbinių kiekio, jų medžiagos ir Jūsų norimo pasiekti kvapo stiprumo.Sudėtis: Linalolis; Kumarinas; Heksilo salicilatas; 1,8-Eukaliptolis; 4-tret-butilcikloheksilo acetatas; Citronelolis; 3-[4-(2-metilpropilo)cikloheksilo chloridas]propionaldehidas; 2-(4-tert-Butilbenzilas)propionaldehidas; Eugenolis.

Įspėjimas: Pavojaus požymiai: H319: Sunkus akių dirginimas; H317: Gali sukelti alerginę odos reakciją; H412: Kenksmingas vandens organizmams ir sukelia ilgalaikius padarinius. Atsargumo frazės: P101: Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produktą arba jo etiketę; P102: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje; P103: Perskaitykite instrukciją prieš vartojimą; P273: Neišpilkite į aplinką.; P302+P352: Patekus ant odos: Kruopščiai nuskalaukite su vandeniu/..; P305+P351+P338: Atsitiktinai patekus į akis: kruopščiai praplauti. Išsiimkite bet kokius kontaktinius lęšius, toliau plaukite akis; P333+P313: Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją; P337+P313: Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją; P501: Turinį/ talpyklą išmeskite laikydamiesi galiojančių atliekų tvarkymo įstatymų.

BU26

Specifinė nuoroda