Aktyvūs filtrai

Juliette Armand Cleansing Tonic - Valomasis tonikas visiems odos tipams 210 ml
Kaina 19,00 € 

Veido tonikas normaliai, sausai, kombinuotai ir jautriai odai. Šalina odos nešvarumus ir riebalus, atgaivina odą nesausindamas ir nedirgindamas jos. Pagrindiniai ingredientai: Vitaminas F, ramunėlių ekstraktas, tiglio ekstraktas.

Efektyviai pašalina nešvarumus ir riebumą nuo odos paviršiaus atgaivinant ir nesukeliant sausumo ir sudirginimo pojūčio. Žaliosios citrinos, ramunėlių ir vitamino F ekstraktai drėkina ir stangrina odos poras.

Veikimas: nuo odos pašalina nešvarumus ir riebalus, atgaivina odą nesausindamas ir nedirgindamas jos.

Naudojimas: nuvalykite veidą nedideliu produkto kiekiu, naudodami vatos tamponėlius.

Veikliosios medžiagos: Vitaminas F (linoleino rūgštis, linoleno rūgštis), ramunėlių ekstraktas, tiglio ekstraktas.Juliette Armand AHA Lotion - Veido losjonas su AHA rūgštimis 210ml
Kaina 19,00 € 

Veido losjonas atgaivina ir stangrina odą, nesukeldamas sausumo ir dirginimo. Glikolio ir pieno rūgštys švelniai šveičia, atgaivina ir sutraukia veido odą, nesukeliant sausumo ir dirginimo. Dėl bijūnų ekstrakto oda tampa skaistesnė ir švyti. Amamelida, iramoistas ir ramunėlės turi sutraukiamąjį ir drėkinamąjį poveikį. Jame nėra paviršinio aktyvumo valančių ingredientų ir alkoholio, jo pH yra 3,5.

Veikimas: atgaivina ir stangrina odą nesausindamas ir nedirgindamas jos.

Juliette Armand Cleansing Foam - Valiklis putų pagrindu visiems odos tipams 230 ml
Kaina 21,00 € 

Valiklis, putų pagrindu visiems odos tipams. Pašalina nešvarumus ir makiažą, pašalina riebalų perteklių nuo odos, tonizuoja ir stangrina nesausindamas ir nedirgindamas jos.

Pagrindiniai ingredientai: Lengvos paviršinės aktyviosios medžiagos, agurkų ekstraktai.

Valomosios putos efektyviai pašalina nešvarumus ir makiažą bei žymiai sumažina sebumo perteklių. Valiklis atgaivina ir stangrina odą, nesukeliant dirginimo ir sausumo. Jame yra švelnių paviršinio aktyvumo medžiagų valančių ingredientų, sustiprintų agurkų ekstraktu, giliai valo ir pagerina odos tekstūrą ir tonusą.

Veikimas: pašalina nešvarumus, makiažą, riebalų perteklių, tonizuoja ir stangrina nesausindamas ir nedirgindamas odos.

Juliette Armand Cleansing Milk - Valantis pienelis visiems odos tipams 210ml
Kaina 21,00 € 
Valantis pienelis normaliai, sausai ir jautriai odai. Nuvalo makiažą, šalina nešvarumus,praturtintas drėkinamosiomis, antiseptinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis. Valantis pienelis yra kreminės tekstūros, lengvai įsigeria į odą, giliai išvalo poras, nedirgina odos. Sudėtyje yra odą minkštinantys aliejai, argininas, ramunėlių ekstraktas, alavijų ekstraktas.

Švelnus ir nedirginantis odos valomasis pienelis šalin veido nešvarumus ir makiažo likučius. Drėkinamosios medžiagos suformuoja apsauginę plėvelę, kuri padeda išlaikyti drėgmę odos paviršiuje. Sudėtyje yra ramunėlių ir žaliųjų alavijų ekstraktų, kurie minkština, ramina ir drėkina odą. Valomasis pienelis yra kreminės tekstūros, lengvai įsigeria į odą, giliai išvalo poras bei nedirgina odos.

Juliette Armand Micellar Foam - Micelinės veido putos 230 ml
Kaina 25,00 € 

Putų pagrindu sukurtas veido valiklis visiems odos tipams. Pašalina nešvarumus ir makiažo likučius bei riebalų perteklių. Tonizuoja ir stangrina nesausindamas ir nedirgindamas veido odos.

Mažos aliejaus molekulės bei švelnios paviršiaus aktyviosios valymo medžiagos lengvai pašalina makiažą, nešvarumus ir riebalus nuo veido ir akių srities, nesukeldamos sudirginimo ir išsausėjimo. Taip pat micelinis vanduo praturtintas alaviju, kuris valo odą išlaikant natūralų hidrolipidinį balansą. Patarimas: norint pašalinti makiažo likučius, o ypač blakstienų tušo likučius, suvilgdykite vatos diskelį valomosiomis putomis ir palaikykite vatos diskelius ant blakstienų apie 20 sec. Produktas geriau įsigers ir nuvalys makiažo likučius nedirgindamas blakstienų.

JULIETTE ARMAND CLARIFYING FOAM - VALANČIOS PUTOS PROBLEMATIŠKAI ODAI 230ML
Kaina 27,50 € 

Valančios putos, specialiai sukurtos spuoguotai, riebiai ir kombinuotai odai. Absorbuoja riebalų perteklių ir sureguliuoja riebalų sekretą.

Veido valančios putos pašalina odos likučius, sugeria riebalų perteklių ir subalansuoja riebumą. Putos, kuriose yra švelnių paviršinio aktyvumo valomųjų ingredientų, sustiprintos specialiai sukurtu Kanados gluosnių žolelių ingredientu, kuris slopina už spuogus atsakingos ir priešuždegiminių savybių turinčios bakterijos Propionibacterium Acnes veikimą.

Veikimas: absorbuoja riebalų perteklių ir reguliuoja riebalų sekreciją.